OGÓLNOPOLSKI WYNAJEM KSEROKOPIAREK I DRUKAREK
Z PEŁNĄ OPIEKĄ SERWISOWĄ

Kopiuj z głową – wygodnie i oszczędnie.

wynajem ksero

WYNAJMUJEMY KSEROKOPIARKI ORAZ DRUKARKI;KSEROKOPIARKI ORAZ DRUKARKI

Sprawdź najlepsze rozwiązania do taniego kopiowania.

Wynajem (dzierżawa) kserokopiarek to usługa, na skorzystanie z której decyduje się coraz więcej firm. Zamiast kupować drogie urządzenia, których wartość bardzo szybko maleje, można skorzystać z niezwykle atrakcyjnego kosztowo rozwiązania abonamentowego.

Dzięki umowie dzierżawy otrzymujesz nowoczesną kserokopiarkę bez konieczności inwestowania jakichkolwiek środków. Dodatkowo nie musisz martwić się o nieprzewidziane wydatki związane z zakupem tonerów i bębnów – otrzymujesz je bezpłatnie niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Również ewentualny serwis nie generuje żadnych kosztów.

Nasza oferta jest prosta: my wynajmujemy kserokopiarkę i gwarantujemy pełen serwis, a Ty i Twoja firma korzystacie z bezinwestycyjnego oraz bezawaryjnego kopiowania.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

NIE PONOSISZ ŻADNYCH KOSZTÓW

  • zakupu urządzenia,
  • tonerów i ich dostawy,
  • bębnów i ich dostawy,
  • serwisu i naprawy,
  • wymiany zużytych części.

KONTROLUJESZ WYDATKI I OSZCZĘDZASZ

Dzięki usłudze wynajmu kserokopiarek możesz optymalizować koszty obsługi biura. Otrzymujesz jedną fakturę miesięcznie, która stanowi koszt uzyskania przychodu.

ZYSKUJESZ STAŁĄ I SZYBKĄ OBSŁUGĘ SERWISOWĄ

Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia realizujemy dostawę tonerów i innych potrzebnych części. W razie konieczności naprawy dostarczamy urządzenie zastępcze.